Kenan İmirzalıoğlu ve Meltem Cumbul birlikte

Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Zeynep Beşerler`den ayrılan Ezel dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu`nun adı Cansu Dere`den sonra oyuncu Meltem Cumbul`la aşk dedikodularına karıştı.

 

Kenan İmirzalıoğlu ve Meltem Cumbul birlikte
Yayın Tarihi: 7.06.2010 10:46:00

Daha önce de Aşk-ı Memnu dizisinin Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte olan ve ilişkisini bir yıl önce noktalayan Meltem Cumbul`un ve sevgilisinden yeni ayrılan Kenan İmirzalıoğlu`nun konu hakkında ne açıklama yapacakları şimdiden çok merak ediliyor. Dedikodulara  göre gizlice görüşen çiftin beraberliklerini şimdilik gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiği dedikodular arasında...

 

Onlar çok eski arkadaş! 

Meltem Cumbul bu aşk iddiası hakkında “Yok öyle bir şey. Daha neler?” dedi. Kenan İmirzalıoğlu ise sessizliğini korudu. Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni ayrıldığı ve “Kenan’ı bir kızla görürsem kötü olurum” diyen Zeynep Beşerler ise şunları söyledi: ‘Aralarında bir şey olduğunu sanmam. Onlar çok eski arkadaş’.

Meltem Cumbul ile Kenan İmirzalıoğlu son 2 ay içinde Antalya’da düzenlenen ‘İsmail Cem TV Ödülleri’ töreninde ve ortak bir dostlarının Cihangir’deki doğum günü partisinde birlikte görüldü.

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X