Kendall ve Kylie Jenner Partiye Alınmadı

Kendall ve Kylie Jenner tasarım elbiseleriyle NBC Universal’ın Altın Küre partisindeydi. Ancak iddiaya göre kız kardeşler Altın Küre’nin resmi partilerine alınmadı.

 

 

Kendall ve Kylie Jenner Partiye Alınmadı
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 10.01.2017 21:01:00
21 yaşındaki Kendall ve 19 yaşındaki Kylie Jenner, ‘Keeping up with the Kardashians’ isimli reality showlarının da yayınlandığı 'E! Entertainment' kanalının Altın Küre partisinde boy gösterdi. Kıyafetleriyle beğeni toplayan Jenner kardeşler partide çok sayıda fotoğraf çektirdi ve ilgi topladı.
 
Fakat magazin dünyasından edinilen bilgilere göre yıldız kardeşler resmi Altın Küre partilerine davet edilmedi. Jenner kardeşler Weinstein, HBO, Fox ve benzeri medya devlerinin resmi Altın Küre partilerine alınmadı.
 
Bir süredir aralarının gergin olduğu söylenen kardeşler hakkındaki iddialara göre elit model camiasıyla yakın olan Kendall Jenner, sosyal medya tutkunu kız kardeşinin arkadaşlarıyla vakit geçirmeye yatkın olmadığını düşünüyor. Resmi partilere davet edilmeyen Kendall Jenner’ın yakın çevresine bu durumun kız kardeşi Kylie'den kaynaklandığını söylediği ve dert yandığı iddia ediliyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X