Kiehl`s Oil Eliminator Serisi

Kiehl`s erkekler için özel olarak hazırladığı yeni serisi Oil Eliminator ile yağlı ciltlere savaş açıyor.

 

 

Kiehl`s Oil  Eliminator Serisi
Yayın Tarihi: 30.06.2014 08:07:00

Kiehl`s yağlanma ve parlama sorunu yaşayan erkekleri düşünerek yeni bir bakım serisi hazırladı. Bu seriyi özel kılansa ürünlerde kullanılan son teknoloji. Sınır tanımayan Kiehl`s kimyagerleri, yeni Oil Eliminator serisinde NASA tarafından uzay araştırmalarında kullanılan AeroliteTM teknolojisini ferahlatıcı bir cilt bakımı deneyimi için yeni serisi Oil Eliminator`da kullandı. AeroliteTM `in özelliği yeryüzündeki en hafif madde olması. Zira AeroliteTM hacmen %99.98 hava moleküllerinden oluşuyor ve hafifliği nedeniyle uzay keşiflerinde NASA tarafından kullanılıyor. Kiehl’s, işte bu teknolojiyi yeni Oil Eliminator serisinde de kullanarak erkekler için hafif ve ferahlık sağlayan yeni bir seriye imza attı. 

AeroliteTM,
• Kendi ağırlığının 4 katı kadar yağ absorbe eder.
• Hidrofobik özelliği ile teri anında tenden uzaklaştırır.
• Düzensiz materyal yüzeyi ışığın kırılımını engelleyerek mat ve gözenek görünümü azalmış bir cilt sunar.

Oil Eliminator ailesindeki 3 yeni ürünle tanışın:

Deep Cleansing Exfoliating Face Wash
Sabun ve sülfat içermeyen temizleyici günlük kullanım için uygundur, ciltteki kiri ve yağı cildi yıpratmadan temizler. İçeriğindeki "kayısı çekirdeği parçacıkları" cilt yüzeyindeki ölü hücrelerden arındırırken gözeneklerin içini temizleyerek gözenek boyutunun küçülmesini sağlar. Cilt dokusu pürüzsüzleşir, parlama önlenir.
Fiyat: 200 ml – 65 TL

Refreshing Shine Control Toner
İçeriğindeki "bitkisel kapriloil glisin" ile ciltteki fazla yağın giderilmesini sağlarken ferahlatıcı formülü ile serinlik hissi yaratır.
Fiyat: 180 ml – 60 TL

24-Hour Anti-Shine Moisturizer
İçeriğindeki "totara ağacı özü" ile gözenek büyüklüğünü azaltır. Cilt yumuşak, nemli ve pürüzsüz bir konfora ulaşır. Düzenli kullanım ile ciltteki parlama azalır.
Fiyat: 125 ml – 99 TL
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X