Kiğılı 2017 İlkbahar Yaz Defilesi

Kiğılı 2017 İlkbahar / Yaz defilesinde Kansersiz Yaşam’a dikkat çekti.

 

 

Kiğılı 2017 İlkbahar Yaz Defilesi
Yayın Tarihi: 11.05.2017 15:26:00
Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, 2017 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nu görkemli bir defileyle tanıttı.  Sunuculuğunu Demet Şener’in üstlendiği defilede, Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve futbolcuları Kansersiz bir yaşam için podyumda yürüdü.

Modern, rahat, zamansız tasarımları ile kaliteden ve şıklığından ödün vermeyen Kiğılı; 2017 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nu Lazzoni Hotel’de ünlü isimlerin katıldığı görkemli bir defileyle tanıttı. Kansersiz Yaşam Derneği yararına düzenlenen defilede ünlü isimler podyuma çıktı. Gecenin sunuculuğunu ise Demet Şener üstlendi.


Medipol Başakşehir takımının Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve Emmanuel Adebayor, Uğur Uçar, Ferhat Öztorun, Edin Visca, Cengiz Ünder’den oluşan takım üyeleri; Kiğılı’nın yeni sezonuna ait, modern şehir hayatının koşturmacasına uyum sağlayacak rahatlıkta birbirinden şık parçaları “Kansersiz Yaşam” için taşıdı.

      

Hafif, terletmeyen ve kırışmayan kumaşların öne çıktığı defilenin koreografisine Banu Noyan imza attı. 

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X