Kiğılı ve Moda Blogger'larından Koruncuk Vakfı'na Destek

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, sadece moda anlayışlarıyla değil, yaşam tarzlarıyla da takipçilerini etkileyen moda blogger’larıyla geçtiğimiz günlerde çok özel bir organizasyona imza attı.

 

Kiğılı ve Moda Blogger'larından Koruncuk Vakfı'na Destek
Yayın Tarihi: 17.03.2017 12:04:00
Kaz dağlarında düzenlenen workshop’a katılan Miray Öncü @keyifliyim, Merve Yıldırım @zodyakli, Semik Işık @semihiisik, Ümit Temurçin @umittemurcin, Neşe Koçinbiga @nesekocinbiga, Rüya Portakal @portakalruya, Rana Demir @ranasworldoffashion, Emrah Demir @y.emrahdemir, Ceyda Akyol @carandfashionn, Dilek Yeğinsu @usengecsef, Ufuk Onur Tapan @niceboys, Nihan Güzel @niyans, Dilara Köseler @dilarakoseler,  Tuğba Tunçkaya @tugbatunckaya, Yağmur Çoban @yagmurcoban, Kaan Yeğinsu @deklanschor, Ayşe Çakar @aysecakar ve Oral Ünlü @oralinko, Kiğılı’nın yeni sezon triko ve gömlek ürünlerini Koruncuk Vakfı için yeniden tasarladılar.

Kigili.com’dan satışa sunulan bu özel ürünler, web sitesine yüklendiği ilk günden itibaren büyük ilgi gördü. Web sitesi üzerinden satışları devam eden tasarımların satışları Nisan ayının sonuna kadar devam edecek.

Satılan ürünlerin tüm geliri, satın alan ve seçtiği blogger’ın adına Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na bağışlanıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X