Kilimanjaro’dan Ev Partilerine Özel Müzik ve Lezzet Atölyesi

Malzemeyi odağında tutan mutfağı ve kendine has ambiyansı ile şehrin en gözde mekanlarından Kilimanjaro, DJ Aytun Çırkın’la birlikte müzik ve iştah kabartan lezzetlerin buluştuğu “Songtail” atölyesiyle misafirlerine farklı bir deneyim yaşatıyor.

 

 

Kilimanjaro’dan Ev Partilerine Özel Müzik ve Lezzet Atölyesi
Yayın Tarihi: 28.11.2019 16:22:00
İlki 7 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek Songtail etkinliğinde katılımcılar, ev partilerinde veya arkadaş buluşmalarında herkesin hoşuna gidecek farklı müzik listeleri ve lezzetlerle ilgili ipuçlarına sahip olurken son zamanlarda herkesin ilgi odağı olan mobil DJ’likle ilgili bilgilere de erişebilecekler. “Songtail” tadım atölyesinde katılımcıların kendi evlerinde birebir hazırlayabileceği içecek reçetelerinin yanı sıra müzik türlerinin lezzetlerle uyuşmasıyla ilgili bilgiler de paylaşılacak.
 
DJ Aytun Çırkın’ın katılımcılara temel DJ’lik bilgilerini göstereceği atölye çalışmasında katılımcılar, dj kabinene geçip birebir uygulama fırsatı da yakalayacaklar. Atölye sırasında çalınacak, DJ Aytun Çırkın’ın Kilimanjaro için özel olarak hazırladığı listelere Kilimanjaro’nun Spotify hesabından da ulaşabilir. Spotify hesabı: Kilimanjaroist
 
Yılbaşını evinde arkadaşlarıyla eğlenerek geçirmek isteyenler için birçok yeni bilgi ve püf noktalarının yer aldığı “Songtail” tadım atölyesine katılmak isteyenler biletix üzerinden bilet alabilirler.
 

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X