Kilo Vermede Yeni Yönteminiz Mora Biorezonans Terapi

Çikolata, tatlı, ekmek, poğaça alışkanlıklarınızdan vazgeçemiyor, diyet yapmak zor geliyor ve iştahınızı kontrol edemiyorsanız, bu yöntem tam size göre!

 

 

Kilo Vermede Yeni Yönteminiz Mora Biorezonans Terapi
Yayın Tarihi: 18.06.2019 16:40:00
Sağlıklı yaşam koçu Neslihan Baykal Yakışan tarafından yönetilen Nunmora terapi merkezinde Mora biorezonans terapi yöntemiyle kilo verme süreci tamamen kişiye özel planlanarak uygulanıyor. Kişinin düşkün ve bağımlı olduğu gıda maddeleri tespit edilerek, o ürün grupları üzerinden tedavi ve silme işlemi gerçekleştiriliyor.

Nunmora terapi merkezinde Mora Biorezonans Terapi yöntemiyle kilo verme 3 aşama olarak uygulanıyor.
Düşkün ve bağımlı olunan gıdalara karşı isteksizlik yaratma (Şeker, Çikolata, Ekmek, Karbonhidrat grubu) Duygusal açlık tedavisi (psikolojik sakinlik ve rahatlık halinin sağlanması)
Metabolizmanın daha hızlı çalışmasına destek olmak için enerjetik problemlerin ortadan kaldırılması.
 
Mora Biorezonans Terapi yöntemi gıda bağımlılığı ve kilo verme programıyla, aç kalmadan, konforlu yaşayabilir, doygunluk hissi sağlayarak kilo verme sürecini keyifli hale getirebilirsiniz. İlk seans sonrasında bile porsiyonlarınız küçülecek, yeme ihtiyacınızın belirgin oranda azaldığını göreceksiniz.
 
Ameliyatsız iştah kontrolünde Mora Biorezonans terapi yöntemi, gıda bağımlılığı ve kilo vermede etkin bir tedavi yöntemi sunuyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X