Kim Kardashian Şimdiden Yeni Doğan Çocuğunun İsim Haklarını Aldı

İki hafta öncesinde yeni doğan oğulları Psalm'ı kucaklarına alan Kim Kardashian West ve Kanye West, şimdiden onun adına bir kariyer kurmuşa benziyor.

 

 

Kim Kardashian Şimdiden Yeni Doğan Çocuğunun İsim Haklarını Aldı
Yayın Tarihi: 27.05.2019 10:50:00
Refinery29'un haberine göre Kim'in şirketi Kimsaprincess Inc.; Psalm West için 16 ayrı isim hakkı başvurusunda bulundu. Başvurulan alanlar arasında saç aksesuarları, cilt bakımı, parfüm ve oje gibi segmentler var. Ama eğer küçük Psalm annesi ve halası Kylie Jenneri'ın izinden gitmek istemezse Kim'in bu durum için de planı hazır. 

Ticari marka isim hakkı uygulamalarının büyük çoğunluğu, bebek bakımı (beşik, Emzikler ve hayal edebileceğiniz neredeyse her bebek ürünü), oyuncaklar, mücevher, kağıt malları, iç çamaşırı ve hatta bilgisayar yazılımı gibi diğer ürün türlerinin büyük bir bölümünü kapsar.

Kim'in çocukları için isim hakkı alması yeni bir uygulama değil. Aynısını diğer çocukları North, Saint ve Chicago için de yapmıştı. Şimdilik Kim ve Kanye'nin çocukları adına bir marka çıkarıp çıkarmayacağı kesin değil ancak Psalm West ismi üzerinden başkalarının para kazanmasının da bu şekilde önüne geçebildikleri de bir gerçek.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X