Kırışıklıklara karşı canlandırıcı

Roc Wrinkle Correxion kırışıklıklara karşı canlandırıcı gece bakım kremi derin kırışıklıkların görünümünde bile azalma sağlıyor.

 

 

Kırışıklıklara karşı canlandırıcı
Yayın Tarihi: 11.06.2010 12:22:00

RoC®’un devrim yaratan yeni kremi gece boyunca cildinizi canlandırmasının yanı sıra, kırışıklık karşıtı üçlü teknolojisi ile kırışıklık oluşumunun 3 ana nedeni ile başladıkları noktada savaşıyor. Ayrıca besleyici formülü sayesinde cilt tarafından kolayca emiliyor.

Dört haftalık kullanım sonucunda cildi gözle görülür şekilde canlandıran, cildi dolgunlaştırarak ince çizgilerin görünümünü azaltan ROC Wrinkle Correxion kırışıklıklara karşı canlandırıcı gece bakım kremi ayrıca cildin daha pürüzsüz, daha yumuşak ve aydınlanmış bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Tüm yararlarının yanında cildi dolgunlaştırarak ince çizgilerin görünümünü azalttığını, sekiz haftalık kullanım sonucunda derin kırışıklıkların bile görünümünün azaldığı klinik olarak kanıtlandığınıda unutmamak gerek.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X