Kısmet By Milka aşkınızı dile getiriyor

Mücevher dünyasında özgün tasarımlarıyla ilgi gören Kısmet By Milka`nın dünyaca ünlü tasarımcısı Milka Karaağaçlı, aşkını ve sevgisini zamansız bir şekilde ilan etmek isteyenler için çok özel bir tasarıma imza atarak, farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

 

Kısmet By Milka aşkınızı dile getiriyor
Yayın Tarihi: 11.02.2015 10:51:00

Aşkın heyecanını ve romantizmini yansıtan, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel tasarlanan “Aşk Mektubu” kolyesi ışıltısı kadar sevdiğinize özel sürprizli yaklaşımı ile de fark yaratıyor.Aşk Mektubu kolyesinin açılan kapağı altında, sevdiğinize hislerinizi, aşkınızın en güzel ifadesini yazacağınız notu saklayabileceğiniz özel bir bölme yer alıyor.

Dünyaca ünlü mücevher tasarımcı Milka Karaağaçlı’nın tasarladığı “Aşk Mektubu” kolyesi, aşkını ve sevgisini özel bir şekilde ilan etmek isteyenleri,14 Şubat Sevgililer Günü için özgün ve zamansız tercihler arayanları “Kısmet By Milka”da bekliyor.




 

 




EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ



TRENDUS LOOKBOOK



Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X