Kit Harington Alkol ve Stres Nedeniyle Tedavi Görmeye Başladı

Game of Thrones dizisinin favori karakterlerinden Jon Snow'a hayat veren Kit Harington zor günler geçiriyor. Başarılı oyuncu stres ve alkol sebebiyle rehabilitasyon merkezinde tedavi görüyor.

 

 

Kit Harington Alkol ve Stres Nedeniyle Tedavi Görmeye Başladı
Yayın Tarihi: 29.05.2019 09:35:00
Kit Harington, fiziksel ve zihinsel sağlığına odaklanmak için rehabilitasyonda tedavi görmeye başladı. Haberlere göre 32 yaşındaki oyuncu yaklaşık bir ay önce stres ve aşırı alkol kullanımı için tedavi görmek üzere lüks bir rehabilitasyon merkezine yattı. Bu süreçte eşi Rose Leslie de Harington'a destek oluyor.

Kit'in temsilcisinin yaptığı açıklamada ise şu şekilde: "Kit programındaki bu boşluğu, bazı kişisel meseleler ve sağlığı üzerinde değişiklikler yapmak için bir fırsat olarak gördü." 

Kit Harington'ın dizinin son çekim gününde de kaygı ve stres kaynaklı olarak hiperventilasyon (hızlı nefes alma) yaşadığı biliniyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X