Kit Harington Favori Game of Thrones Sahnesini Açıkladı

Kit Harington'ın favori GOT sahnesi; eşi Rose Leslie'ye ait!

 

 

Kit Harington Favori Game of Thrones Sahnesini Açıkladı
Yayın Tarihi: 29.04.2019 11:28:00
Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harington; diziden favori sahnesini açıkladı. Favori sahnesi ise eşi Rose Leslie'nin canlandırdığı Ygritte karakterinin ölümü!

"Onun ölüm sahnesini sevmiştim. Biliyorum kulağa biraz aşırı geliyor ama onun bu rolün altından hakkıyla kalktığını düşünmüştüm. Ayrıca Game of Thrones'da ilk kez slow motion'ın kullanıldığı andı bu. Bence arka planda savaş devam ettiği için mükemmel çekimlerden biriydi. "
Tekrardan onları ekranda bir arada görüp göremeyeceğimiz sorulduğunda ise "En üzücü şey muhtemelen yeniden aynı ekipte yer alamayacağız çünkü Thrones'da çok önemli konumlardaydık. Bundan daha iyisini yapmak çok zor olacak. Rose ile yeniden birlikte çalışmayı çok isterim ama evliyiz ve zaten ekranda sevgilileri daha önce canlandırdık." şeklinde açıklıyor.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X