Kith & Kin İlkbahar/Yaz 2020 Defilesiyle 10. Yılını Kutluyor

11 Ekim 11.00’da Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul bünyesinde gerçekleşecek İlkbahar Yaz SS 2020 defilesiyle markanın 10. Yılını kutluyor.

 

 

Kith & Kin İlkbahar/Yaz 2020 Defilesiyle 10. Yılını Kutluyor
Yayın Tarihi: 5.10.2019 14:44:00
Birlikte olmak, bir toplulukta aynı duyguları hissetmek ve birleşmek anlamlarını taşıyan ‘Kith & Kin’, yeni sezonunda günümüzde eril şiddetin yaygın kültürel pratiğinin altını çizerek kadının toplumsal yaşamdaki önemini,  tüm insanların hiçbir ayrım gözetmeksizin yalnızca insan oluşlarından dolayı eşitözgür ve onurlu yaşama hakkına sahip olduklarını
tekrar hatırlatıyor.
 
Gri, tek düze rutinlere inat, girdiği ortamı renklendiren, can katan kadın, Kith & Kin koleksiyonunda iki ayrı print ile ışık saçıyor.
 
Mavi, pembe, siyahla bezenen büyük çiçekli print ve sarı, yeşil, turuncu, siyah ile bezenen minik çiçekli yapraklı print, tasarımcının iç dünyasını yansıttığı gibi aynı zamanda kadına dair umudu da yeşertmeye işaret ediyor.
 
Kith&Kin SS 2020 koleksiyonunda likralı viskon, koton, şifon, likralı koton saten, ipek krep, ipek saten tercih edilmiş.
 
Koleksiyonun kreatif direktörlüğü Burak Tuncel, Fotoğraf yönetimini Ozan Kıymaç, Prodüksiyon yönetimini Tolga Özgal, Styling Rabia Yaman, Koreografi, İlke Kılıç olurken, Makyaj  Kryolan ve saçlar Loreal‘e ait.
 
Stüdyo sunumundaki ayakkabılar ise renk ve stil olarak Kith & Kin koleksiyonunu tamamlayan Makiela Design imzası taşıyor.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X