Kızkulesi, tüm babaları kahvaltıya bekliyor

Özel günlerin vazgeçilmez mekanı Kızkulesi, bütün babaları, zengin kahvaltı menüsünün canlı müzik eşliğinde sunulduğu, deniz ve martı sesleri eşliğinde unutulmaz bir Babalar Günü yaşamaya davet ediyor. Ayrıca bu özel günde babaya, Kızkulesi`nden çok özel armağan var.

 

 

Kızkulesi, tüm babaları kahvaltıya bekliyor
Yayın Tarihi: 10.06.2010 15:19:00

Dünyada eşi benzeri olmayan konumu ile İstanbul’un incisi olan Kızkulesi, Babalar Günü için çok özel bir kahvaltı programı hazırladı. Zengin kahvaltı mönüsünü, canlı müzik eşliğinde sunan Kızkulesi’nin, bu özel günü, eşi ve çocuklarıyla birlikte İstanbul’un en özel mekanında geçiren şanslı babaya bir de armağanı olacak. Kızkulesi’nin Kahvaltı Programına katılan babalar arasında yapılacak çekiliş sonrası; bir şanslı baba, ailesiyle birlikte Klassis Resort Hotel’ de hafta sonu tatili kazanacak. 

20 Haziran Pazar günü 09.00’da başlayıp tüm gün sürecek olan “Babamla Kahvaltı” nın kişi başı fiyatı 45 TL. Kahvaltıya gelen yetişkinlerin yanlarındaki 06 yaş arası minik misafirlerden kahvaltı ücreti alınmazken, 711 yaş arası çocuklar için yüzde 50 indirim uygulanıyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X