Krups Prep Expert Mutfak Robotu

Ürünlerinde üstün kalite ve performansı birleştiren Krups, yeni Prep Expert Mutfak Robotu ile şıklığı mutfağınıza getiriyor.

 

 

Krups Prep Expert Mutfak Robotu
Yayın Tarihi: 9.06.2010 00:00:00

Son derece şık ve dayanıklı metal gövdesi, 1200 W’lık yüksek güce sahip motoru ile en yoğun hamurları bile kolayca yoğurabilirsiniz. Yüksek gücüne rağmen sessiz çalışma özelliği, ürün çalışırken ya da otomatik durma için 2 farklı zamanlayıcı ayarı, LCD ekranı, 12 elektronik hız ayarı ve anlık çalıştırma fonksiyonu ile mutfakta hayatınızı kolaylaştıracak olan Prep Expert Mutfak Robotu; 25g – 3kg arası hassasiyete sahip elektronik tartısı ile  malzemelerin ağırlığını kolayca ölçmenizi sağlıyor.

Krups Prep Expert Mutfak Robotu;  5 Lt kapasiteli, yüksek kaliteli paslanmaz çelik, kulplu ve sıçrama önleyici kapaklı karıştırma haznesi, spatula ve hamur sıyırma aparatı, 2 lt. kapasiteli metal blender haznesi ve hamur yoğurma, karıştırma ve çırpma aksesuarları ile birlikte satışa sunulurken; yanında SPOON restoran şefleri tarafından hazırlanmış özel tarif kitabı da hediye ediliyor.

Her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan Krups; Prep Expert Mutfak Robotu’nun motoru için 10 yıl garanti vererek ürünlerinin kalitesine olan güvenini de gösteriyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X