Kuru cilt kaderiniz değil

Soğuk kış günleri yaklaşıyor. Geçen sene soğuk kış aylarında cildinizin nasıl kuruduğunu hatırlıyor musunuz? Cildinizin neme olan ihtiyacını hissettiniz, değil mi? Kuru cilt probleminin dünya genelinde çok yaygın bir sorun olduğunu biliyor muydunuz?

 

 

Kuru cilt kaderiniz değil
Yayın Tarihi: 7.12.2010 12:56:00

Genomik ve proteomik araştırmada öncü olan Lancôme kuru cilt problemine çözüm getirecek olan Génifique Nutrics’i yarattı. Kuruluk probleminden arınmış bir cildi karakterize eden genleri harekete geçiren* ve bu genlerin protein üretimini hızlandıran** bir kompleks içerir. Kanıtlanmış sonuçlar: bir aylık kullanım sonunda kadınların %94’ü artık kuru cilt probleminden şikayetçi olmadıklarını belirttiler***.

Lancôme kuru cilt problemini çözmek için gen bilimini kullanıyor. GÉNIFIQUE serisinde kullanılan iki bilim dalı (genomik ve proteomik) şimdi kadınlara genç görünen bir cildi geri kazandırmanın benzersiz çözümlerini sunuyor.
Bugün gen bilimi kuru cilde yeniden hayat kazandırıyor. Lancôme yeniden kozmetik geleceğinin kapılarını açıyor ve ilk kez kuru bir cildi karakterize eden genler ve proteinleri belirliyor. İnanılmaz Genomik ve Proteomik tekniklerle, GENIFIQUE NUTRICS ciltlerini kuru, rahatsız olarak düşünen ve bunun değişmeyeceğini sanan kadınlar için yenilikçi bir buluş.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X