Kylie Jenner Şimdi De Saç Sektörüne El Atıyor!

Kylie Cosmetics ile makyaj sektöründe kırdığı rekorların ardından son olarak Kylie Skin ile cilt bakım sektörüne de adım atan Kylie Jenner için sırada saç bakım sektörü var.

 

Kylie Jenner Şimdi De Saç Sektörüne El Atıyor!
Yayın Tarihi: 17.05.2019 15:09:00
Kylie Jenner'ın geçtiğimiz günlerde bebeklere özel ürünler çıkaracağı konuşuluyordu. Bebeklere özel şampuan, bakım yağları ve şekillendirme ürünleri bulunduran serinin dışında Jener'ın yetişkinlere özel bir seri de çıkaracağı öğrenildi. 

TMZ'in haberine göre Jenner şimdiden aralarında "Kylie Hair" ve "Kylie Hair by Kylie Jenner" isimlerinin de bulunduğu 10 ismin kullanım haklarını aldı bile.

Seride saç fırçaları, kurutucular, diffuser, şekillendirici maşa gibi aletlerin yanısıra; şampuan, conditioner, saç maskesi, kuru şampuan, mousse, boya gibi ürünlerin de yer alacağı konuşuluyor. Kendisinin imzası olan peruklar ise listede yer almıyor. 

Jenner son olarak Kylie Skin markasının cevizli ürününe gelen internet tepkileriyle konuşulmuştu.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X