Kylie Jenner'ın Yaz Sürprizleri

Kylie'nin makyaj ürünleri arkası kesilmeden gelmeye devam ediyor. Genç Jenner bu sefer de doğumgünü koleksiyonu ile karşımızda.

 

 

Kylie Jenner'ın Yaz Sürprizleri
Yayın Tarihi: 1.08.2016 12:08:00
Kylie Jenner, Kyshadow isimli far paletinden sonra şimdi de karşımıza doğumgünü için hazırladığı özel bir koleksiyon ile çıkıyor. Bu özel koleksiyonda bir makyaj çantası, Kyliner isimli markanın ilk eyeliner ürünü, yeni bir dudak parlatıcısı, 6 küçük mat bitişli likit ruj seti, iki adet krem göz farı, mat bitişli metalik bir likit ruj ve özel bir renkte likit ruj kiti bulunuyor. 
 
 

BIRTHDAY COLLECTION. available tomorrow at 3pm until Kylie's Birthday, August 10th. What do you guys think?!!!!

A photo posted by Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics) on


Kylie, kısıtlı sürede satışta olsa da isteyen herkese sağlanacak miktarda ürün olduğunu belirtti. Bu özel koleksiyon sadece 10 Ağustos 2016 tarihine kadar satışta kalacak. İsteyenler ürünleri paket halinde, isteyenler ayrı ayrı alabilecek. Koleksiyonun içinde neler olduğunu öğrenmek için foto-galerimize bakabilirsiniz.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X