Kylie Jenner'ın Yepyeni Far Paleti: Kyshadow

Çıkardığı likit ruj ve dudak kalemi setleri stoklarda dakikalar içerisinde tükenen Kylie Jenner, yepyeni makyaj ürününü internet üzerinden tanıttı.

 

 

Kylie Jenner'ın Yepyeni Far Paleti: Kyshadow
Yayın Tarihi: 26.07.2016 11:57:00
Kardashian-Jenner ailesinin en genç üyesi, meraklılarının alabilmek için saatlerce internet başında bekledikleri likit ruj ve dudak kalemi setlerinin sonrasında, "Kyshadow" isimli far paletinin tanıtımını yaptı
 

Instagramında ürünün fotoğrafını "Yaşasın! Yapımı aylar süren #KYSHADOW'um artık burada!!! Wow. Bu yolculuğumda bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Tam takım bir kozmetik koleksiyon sahibi olma hayallerime bir adım daha yaklaştım ve bunu SİZ sağladınız. Bronza Palette'imin tanıtımı ve @makeupbyariel tarafından #kyshadows kullanılarak yapılan özel bir makyaj dersi için TheKylieJenner.com'a gidebilirsiniz. Paletimi nasıl kullandığımı öğrenmek için Snapchat'imi de takip etmeyi unutmayın... ve satışa ne zaman çıkacağını mı merak ediyorsunuz? @kyliecosmetics Instagram hesabını takipte kalın! Sandığınızdan çok daha çabuk olacak! ;)" yazarak paylaşan Kylie, başarısının getirdiği mutluluğu gizleyemedi.

Palette hem mat hem de simli 9 toprak tonlu renkte far bulunuyor, anlaşılana göre de bu Kylie'nin sürprizlerinin sonuncusu değil. Ürün, bugün Amerika'da Kylie Jenner'ın websitesinde ve kendi mobil uygulamasında satışa çıkacak. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X