La Mer Eye Balm Intense

La Mer, hassas göz çevresini yeniden canlandıracak cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırmaya yardımcı olan, çığır açacak nitelikte The Eye Balm Intense`i piyasaya sundu.

 

 

La Mer Eye Balm Intense
Yayın Tarihi: 7.09.2010 16:26:00

Mucizevi İçerik,The Miracle Broth™ olarak adlandırdı. Bugün La Mer, Miracle Broth™’un iyileştirici enerjisilerini The Eye Balm Intense’e getiriyor. 

La Mer’in denizden gelen iksiri -The Miracle Broth™, en son gelişmelere göre geliştirilmiş Marine De-Puff Ferment™ ve benzersiz Lifting Ferment™ ile güçlendirilmiş The Eye Balm Intense,cildi olağanüstü bir serinlik hissi ve saf nemlendirme özelliği ile anında rahatlatıyor. Kullanımla birlikte, çizgi ve kırışıklıkların görünümünde azalma fark ediliyor. Gözle görülür derecede şişlikler azalıyor. Daha dinç ve parlak bir görünüm ortaya çıkar.İleride oluşabilecek hasarlara karşı göz bölgesi güçleniyor, daha genç, yumuşak ve aydınlık bir görünüme kavuşuyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X