La Mer The Radiant Concealer SPF 25

The Radiant Concealer SPF 25, hafif, krem ve pudramsı kapatıcı, ciltteki kusurları sürekli kamufle etmek için formüle edilmiş.

 

 

La Mer The Radiant Concealer SPF 25
Yayın Tarihi: 13.12.2010 13:43:00

Lamer makyaj koleksiyonu yarısaydam bir renk paleti sağlayarak cildin ışıkla yıkanmasına, görünmeden ve tamamen kusurların kapatılmasına ve doğal ışık saçan sonuçların ortaya çıkmasına izin veriyor. Bugun ise, Max Huber araştırma Labaratuvarları Makyaj koleksiyonunun gelecek nesil ürününü sunuyor: The Radiant Concealer SPF 25

Bu hafif, krem ve pudramsı kapatıcı, ciltteki kusurları sürekli kamufle etmek için formüle edilmiş. Tourmaline ve malakit yarı değerli taşları  ışık enerjisini yakalayıp, tutarak, siyah noktaları ve lekeleri sürekli olarak kapatıyor. The Radiant Concealer SPF 25 ,The eye balm Intense ve the Eye Concentrate’in faydalarıyla ve tamamlayıcı özellikleriyle ciltteki kusurları silerek yumuşak bir sonuç yaratıyor.
 
Çok değerli deniz ve bitki özleri göz çevresindeki siyahlıkların, şişkinliklerin ve gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardım ediyor. Ayrıca kullanımıyla beraber, görünen kırmızılık ve solgunluk papatya özüyle azaltılıyor ve Asya Mantarı olarak bilinen Viapure poria ile de cildi serinletiyor ve yatıştırıyor.
 
Eşsiz polimer gözenek teknolojisi inşa edilebiliyor, yarısaydam katmanlar bırakarak kırışıklık geçirmiyor , esnek/nefes alabilen bir uygulama yaratıyor. Cilt günboyunca doğal olarak kusursuz kalıyor. Cildinizi korumaya SPF 25 ile yardımcı oluyorsunuz.
 
The Radiant Concealer SPF 25 , bilimsel olarak geliştirilmiş, yarı geçirgen tam kapatıcılık özelliği olan, cildi mükemmelleştiren, aydınlık artırıcı üç rengiyle satısa sunulmakta: Ivory, Beige ve Natural Warm.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X