La Roche-Posay'den Leke ve Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyuculu Bakım Kremi

La Roche-Posay’in güneş koruma faktörlü bakım kremi Anthelios Age Correct SPF50, yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olup koyu leke karşıtı bir bakım sunuyor. Aynı zamanda cildi nemlendiren krem, sizlere üç farklı bakım sağlıyor. Anthelios Age Correct SPF50, %80 UV kaynaklı yaşlanan cildin canlılığını kazanmasına destek oluyor.

 

 

La Roche-Posay'den Leke ve Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyuculu Bakım Kremi
Yayın Tarihi: 10.03.2021 13:58:00
La Roche-Posay’in yaşlanma etkilerinin görünümünü azaltan ve güneşe karşı yüksek koruma sağlayan yeni formülü Anthelios Age Correct SPF50, güneşin keyfini her mevsim doyasıya yaşamak isteyenlerin günlük bakım heyecanına ortak oluyor.

Hava kirliliği ve UV kaynaklı etkilere karşı koruma sağlıyor

Mevsim geçişleri, hava kirliliği, güneş ışınları ve diğer zararlı UV kaynaklı ışınların negatif etkileri cildin dış yüzeyinin zarar görmesine; akne, mat ve kuru cilt, egzema, cilt alerjileri, kızarıklıklar, kırışıklıklar ile nem ve esneklik kaybı gibi problemlerle karşı karşıya kalınmasına neden oluyor.

Ultraviyole ışınlar, çevre ve hava kirliliği gibi dış faktörlerin aynı zamanda yüzün doğal ışıltısını kaybetmesine ve cildin erken yaşlanmasına sebep olunduğu da biliniyor.

Cilt hücrelerinin dejenerasyonunu ve hasarını artıran bu etmenler karşısında, La Roche Posay uzmanları, görünür ve görünmez etkilere karşı geniş bir bilgi saptadı.

Yapılan çalışmalar sonucunda dermatologlarla geliştirilen Anthelios Age Correct SPF50, koyu lekeler ve elastikiyet kaybına uğrayan ciltlerin yaşlanma belirtilerini azaltmak ve güneşe karşı günlük koruma bakımı sağlamak amacıyla geliştirildi.

Yeni nesil bir güneş bakımı sunan Anthelios Age Correct, CELLOX-B3 TECHTM teknolojisi ve Mexoryl XL UVB/UVA ışınlarına karşı da koruma sağlayarak, kir partiküllerinin cilde yapışmasını azaltıyor. Kirlilik ve kızılötesi A ile tetiklenmiş oksidatif stresten cildi koruyan yeni formül Anthelios Age Correct SPF50,  parçalanmış Hyalüronik Asit + Fe-Resorsinol + Niasinamid ile zenginleştirilerek cildinizin ihtiyacı olan korumayı karşılıyor.

Anhelios Age Correct renkli versiyonuyla da sizlerle!

Anthelios Age Correct SPF50 ve renkli güneş bakım kremi Anthelios Age Correct Tinted Cream SPF50, hafif dokusu ile 24 saat cildinizi nemlendirerek, yağlı bir his bırakmadan kadifemsi bir bitiş sağlıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X