Lacoste Figari ile renk cümbüşü

Lacoste`un 2010 yılına özel olarak hazırladığı FIGARI Koleksiyonu, birbirinden renkli tasarımları ile baharı müjdeliyor... Dört farklı model ve iki ayrı versiyondan oluşan bu koleksiyon, beyaz ince kayışlarıyla harika bir uyum sergileyen büyük kadranlarıyla dikkat çekiyor.

 

Lacoste Figari ile renk cümbüşü
Yayın Tarihi: 23.06.2010 12:45:00

Ünlü Fransız markası Lacoste, dikkat çeken saat tasarımlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Büyük kadranlı dört farklı modelden oluşan FIGARI Koleksiyonu, Lacoste markasının hem rahat hem de şık olma özelliğini taşıyor. Yumuşak bir şekilde kavislenmiş yüzeyi, bileğin çevresinin rahat etmesini sağlıyor ve saati takmayı konforlu bir hale getiriyor. Saatin ince metali ise dikkati büyük boyutlu mine bezeline çekerken, bu sportif saate şıklık katıyor.

FIGARI Koleksiyonu’nun iki farklı versiyonu bulunuyor. Büyük boyutlu kadran içerisinde “Lacoste” farklı renkler ile hecelenirken, diğer versiyonda ise büyük timsah; ikonik yeşil, pembe ve gizli bir şekilde beyaz olarak vurgulanıyor. Her iki versiyona da beyaz deri kayış eşlik ediyor.

Lacoste Figari Koleksiyonu 170 EURO’dan satışa sunuluyor. 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X