Lacoste Saatlerinden Kentli Şık Babalar İçin: Moon Koleksiyonu!

Babalar Günü’nde bu yıl babanıza kendisi gibi şık ve güvenilir bir hediye vermenin tam zamanı! Lacoste saatlerinin Moon koleksiyonu modern erkeğin hayatına elegan bir dokunuşla uzanarak babanızı mutlu etmenin garantisini veriyor.

 

 

Lacoste Saatlerinden Kentli Şık Babalar İçin: Moon Koleksiyonu!
Yayın Tarihi: 15.05.2019 17:09:00

Şık ve Güvenilir, Tıpkı Babanız Gibi!

Fransız zarafetinin öncülerinden Lacoste, zarafetini bu kez babalar için konuşturuyor. İlhamını yılların getirdiği ağırbaşlılıktan alan Moon koleksiyonu kentli şık babalar için iyi bir hediye seçeneği sunuyor. Yuvarlak tasarımıyla dikkat çeken tasarım, Lacoste’un ikonik timsah figürünü taşıyan minimalist bir kadranla tamamlanıyor.

Eleganlık ve İşlevselliğin Kesişim Kümesi 

40 mm’lik çelik kasasıyla kibar bir görünüm sunan ve 30 metreye kadar su geçirmeyen Moon koleksiyonu eleganlık ile işlevselliğin birleştiği bir tasarım.

4 renk seçeneği ile sunulan koleksiyonda, paslanmaz çelik bilezikli model klasiğin zamansız güzelliğinden vazgeçmeyenler için. Kahverengi deri kayışlı model gümüş renkli ve mavi renkli 2 kadran seçeneğiyle karşımıza çıkarken, siyah deri kayışlı siyah kadranlı model bileğinde asaleti taşımayı seçen babalar için ideal.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X