Lady Gaga erkek mi?

Japonya`da bir dergide yayınlanan bir mankene ait olduğu iddia edilen fotoğrafların Lady Gaga`ya ait olabileceği iddiası magazin dünyasını sarstı!

 

 

Lady Gaga erkek mi?
Yayın Tarihi: 1.07.2010 10:42:00

Vogue Homme Japan adlı derginin Eylül ayı sayısında erkek modasıyla ilgili bir yazıda yayımlanacak olan fotoğraflarda erkek görünümünde olan ve adının "Jo Calderone" olduğu ileri sürülen bir manken gri bir arka plan önünde çarpıcı pozlar veriyor.

Şarkıcının yeni bir reklam marifeti olduğunu düşünülüyorFotoğraflar Londra'da fotoğrafçı Nick Knight tarafından çekildi ve ShowStudio.com sitesinden yayınlandı. Sitede konu mankeninin bıçkın, sert erkek imajını mükemmel bir şekilde yansıttığı belirtildi. Ancak Lady Gaga hayranları fotoğrafların tartışmalı şarkıcının yeni bir reklam marifeti olduğunu düşünüyor.

Lady Gaga'nın stilisti Nicola Formichetti bloğunda bu çekimlerde kendisinin de görevli olduğunu doğrulaması üzerine bu söylentiler daha da güçlü hale geldi. Formichetti bloğunda Calderone'nin Gaga olup olmadığının tartışıldığı bir siteninin linkini de verdi.

 

Haber: mynet  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X