Lady Gaga rakibi Baby Gaga

Sahnelerin çılgın ve seksi şarkıcısı Lady Gaga’ya Baby Gaga rakip oldu.

 

Lady Gaga rakibi Baby Gaga
Yayın Tarihi: 15.06.2010 10:42:00

Çılgın tarzı ve sahne şovlarıyla her zaman dikkatleri üzerine çeken Lady Gaga taklit edilen ünlüler arasında ilk sırada yer alıyor. Ancak 25 yaşındaki Lady Gaga’yı bu sefer taklit eden 3 yaşında bir kız çocuğu. Kiera Ladrow adlı kız çocuğu, Lady Gaga ’nın ‘Telephone’ adlı klibini taklit etti. Seksi şarkıcı gibi telefonla konuşan ve dans eden Baby Gaga’nın klibi internette izlenme rekorları kırıyor. Klipte playback yapan küçük yıldız, sarı peruk, kırmızı ruj ve renkli kıyafetlerle gözüküyor.

Taklit kötü birşey değil!


Lady Gaga gibi dans eden ve piyano çalan Ladrow, üç yaşında olmasına rağmen seksi popçuya şimdiden rakip olduğunu gösteriyor. Taklit edilmekten kesinlikle rahatsızlık duymadığını belirten Lady Gaga, insanların birbirlerinden ilham alabileceğini söylüyor. Bu arada Lady Gaga’nın ise Madonna’yı taklit ettiği iddia ediliyor. Hatta Madonna’nın yakın çevresine, Lady Gaga tarafından sürekli taklit edilmekten hoşlanmadığını söylediği de dilden dile dolaşıyor.

 

 

 
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X