Lady Gaga Super Bowl Gösterisi

Lady Gaga, Super Bowl gösterisinde çatıdan atlayarak tüm ilgiyi üstüne topladı

 

 

Lady Gaga Super Bowl Gösterisi
Yayın Tarihi: 6.02.2017 10:32:00
Super Bowl'da sahne alan Lady Gaga, her zamanki gibi etkileyici bir performans sergiledi. Şova stadyumun çatısında otururken başladı. Üstündeki onlarca drone Amerikan bayrağı renklerinde uçarken gümüş pullu tulumunu giyiyordu. Sonrasında ise çatıdan sahneye atladı, bağlı olduğu iplerle sahneye inen şarkıcı gösterisi boyunca 3 farklı kıyafet giydi.
 
Poker Face, Telephone (Beyonce eşlik etmedi), Born This Way, Just Dance gibi klasik şarkılarını söyledi. Yeni albümünden ise A Million Reasons şarkısını piyanonun üstüne otururken söyledi.

Gösterisi ve özellikle de çatıdan atlayışı sosyal medya da oldukça popüler oldu ve yaratıcılıkla komik paylaşımlar ortaya çıktı.

             
 
Özgürlük, kadın hakları, eşitlik savunucusu olan Lady Gaga Hillary Clinton destekçisi ve Trump'akarşı etkinliklerde de yer almıştı. Super Bowl gecesinde ise politik hiçbir şey olmayacağı söylendi. Lady Gaga bu kurala "uydu" fakat şarkı sözleri için aynısı söylenebilir mi bilmiyoruz. 


  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X