Laura Mercier Flawless Face koleksiyonu

Laura Mercier `flawless face` koleksiyonu ile mükemmel görünümlü ciltler ve yüzler yaratıyor.

 

 

Laura Mercier Flawless Face koleksiyonu
Yayın Tarihi: 17.09.2010 16:36:00

Flawless Face, Laura Mercier Kozmetik ürün grubunun temel felsefesi. Sadece Laura`nın kendi profesyonel ürünleri ve teknikleri ile elde edilebilen bu son derece basit proses her bayana sadece birkaç dakika içinde mükemmel görünümlü bir cilt kazandırabiliyor. 

Laura Mercier, güzel bir görünümün mükemmel görünen bir ciltle başladığına inanmakta ve her bayanın inanılmayacak kadar düzgün, pürüzsüz, doğal görünümlü bir tene sahip olabilmesini sağlayan özel yüz ürünleri geliştirmiş. 

Bu koleksiyonu içen Laura Mercier bakın ne diyor: “Herhangi bir renk uygulamadan önce her zaman için kusursuz bir fon oluştururum.  Gerçek anlamda harika bir görünüş elde etmek için yapmanız gereken ilk ve en önemli şey cildinizin görünümünü mükemmelleştirmektir.  İsterseniz tüm ürünleri aynı gün içinde bir arada kullanın, isterseniz de aceleniz olduğunda az bir miktar Secret Camouflage and Setting Powder uygulayın. İşin sırrı doğal güzelliği ortaya çıkarmaktır."  

Laura pürüzsüz cildi yaratmak için üstün ve muhteşem ürünler geliştirmiş.“Flawless Face” için izlemeniz gereken adımlara gelince… 

1. ADIM: Foundation Primer.

2. ADIM: Foundation.

3. ADIM: Secret Brightener.

4. ADIM: Secret Camouflage and Secret Concealer.

5. ADIM: Secret Brightening Powder.

6. ADIM: Setting Powder.

7. ADIM: Secret Finish.

 

 

 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X