Laveda Spa`yla ciltte pırlanta ışıltısı

Carita`nın Diamant De Beaute ürününün kullanıldığı Laveda SPA`daki Pırlanta bakımı turmalin ve pırlantanın eşsiz birleşiminden oluşuyor. Pırlanta Bakımı`nın içeriği bitki ve mineral dünyasını, nadir taşlar ve bio-teknolojideki son gelişmelerle bir araya getiriyor.

 

 

Laveda Spa`yla ciltte pırlanta ışıltısı
Yayın Tarihi: 7.12.2010 12:33:00

The Ritz-Carlton, İstanbul Laveda Spa, misafirlerini “şımartan” bakımlarla buluşturmayı sürdürüyor. Laveda Spa, Pırlanta Bakımı’yla cilde yeni bir ışıltı vaat ediyor. Carita’nın Diamant De Beaute ürününün kullanıldığı Pırlanta Bakımı, turmalin ve pırlantanın eşsiz birleşiminden oluşuyor. 

Sonsuzluğun, ışıltının ve saflığın sembolü olan pırlanta, dünyanın derinliklerinde bulunan en değerli element. Bu eşsiz malzeme, kadınları benzeri olmayan bir ışıltı ve saflıkla güzelleştiriyor. Bu bakımda kullanılan özel kremde, mineral içerikler, bitkisel içerikler ve bio-teknolojik içerikler yer alıyor. 

Laveda Spa’nın bu seçkin cilt bakımında doğanın en saf, nazik ve zengin değerli taşları kullanılıyor. Bu özel cilt bakımı, kırışıklıkların ve koyu renk lekelerin görünümlerini en aza indirmeye yardımcı oluyor. Bu bakım daha sıkı, yoğun, ışıltılı ve gençlikle parlayan bir cilt yaratmaya da destek oluyor. Pırlantanın eşsiz güzelliğini ve doğanın değerli elementlerini cildinde hissetmek, güzelliğine farklı bir ışıltı katmak isteyenler The Ritz-Carlton, İstanbul Laveda Spa’nın ayrıcalıklı Pırlanta Bakımı’nı tercih edebilirler.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X