Lena Headey: "Cersei İçin Daha İyi Bir Ölüm İsterdim"

Geçtiğimiz ay final yapan Game of Thrones dizisinin ikonik karakteri Cersei'i canlandıran Lena Headey; son röportajında dizideki karakterinin sonu hakkında konuştu.

 

 

Lena Headey: "Cersei İçin Daha İyi Bir Ölüm İsterdim"
Yayın Tarihi: 17.06.2019 10:22:00
Dizinin yazarları David Benioff ve Dan Weiss ile henüz oturup konuşmadığını söyleyen Headey; onlarla oturup sarhoş olduğunda ne soracağı sorusuna "Daha iyi bir ölümü hak ettiğimi söylerdim" dedi. 

"Tabii ki kendi karakterimin ölümünü hayal ediyrodum" diyen Headey ekledi "Bu şovda her şekilde ölebilirsiniz. Ama benim karkateriminki biraz geri planda kaldı. Tabii ki herkesi memnun etmeleri imkansız. Ne yaparlarsa yapsınlar her çıkışın bir inişi olduğunu biliyorum."

Game of Thrones dizisi setinden arkadaşlarıyla hala temasta olduğunu söyleyen ve onları "Throners" olarak tanımlayan Headey; "Hepimizin bulunduğu devasa bir WhatsApp grubumuz var. Hergün yazışıyroruz. Kimin içmeye başladığını anlayabilirsiniz" diyor. 

Verdiği röportajda Lena Headey sözlerini şu şekilde sonlandırdı: "Her şey harikaydı. Sonuçta bir şeyler biter ve yolunuza devam edersiniz..." 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X