Leo Pizzo`dan sanat eseri mücevherler

Değerli taşların birbirine çok yakın bir şekilde bir araya getirilmesiyle görsel bir şölen yaratılan Leo Pizzo mücevherlerinin arasından birini seçmek çok zor.

 

 

Leo Pizzo`dan sanat eseri mücevherler
Yayın Tarihi: 13.11.2010 14:59:00

Değişimin sınırlarını zorlayan bir yaratıcılık, kıymetli metallerin ve “en kaliteli” değerli taşların kullanımı, usta sanatkarların el becerisi ve şaşırtmayı amaçlayan güzellik anlayışı, Leo Pizzo mücevher koleksiyonunu oluşturan her bir parçanın beraberinde getirdiği özellikler. İtalya Valenza’dan yola çıkan ve dünyanın en lüks alışveriş caddelerinde vitrinlere taşınan Leo Pizzo tasarımları, rafine zevk sahibi mücevher tutkunlarının gözdesi.  

“A Pave” tekniğiyle, değerli taşların birbirine çok yakın bir şekilde bir araya getirilmesiyle görsel bir şölen yaratılan Leo Pizzo mücevherlerini, Türkiye’de sadece Damas Nişantaşı-Kanyon-Ritz ve Çıragan mağazalarında da bulabiliyorsunuz.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X