Levi’s Aksesuarlarla Soğuk Havalarda Tarzından Vazgeçme

Levi’s®, Sonbahar/Kış 2019 aksesuar koleksiyonunda yer alan aksesuarlar soğuk kış günlerinde stilinizi tamamlayacak.

 

Levi’s Aksesuarlarla Soğuk Havalarda Tarzından Vazgeçme
Yayın Tarihi: 8.08.2019 16:37:00
Levi’s® Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonu Future Vintage, denim, spor giyim ve pek çok önemli işbirliği ile geleceğin vintage stillerine işaret ederken koleksiyonda bulunan aksesuar ve ayakkabılar soğuk hava koşullarında hem sizi hem de stilinizi sıcak tutuyor.
 
Sezonun her parçasında geçmiş, bugün ve gelecek buluşurken sezonun hit ayakkabılarıyla sokak stiliniz adeta 30 yıl sonra da giyilebilecek bir hal alıyor. Örneğin Portland'daki Pensole Tasarım Okul’u (pensole.com) ile birlikte tasarlanan PNSL erkek ayakkabıları, atletik ama aynı zamanda modern görünümüyle Vintage dokunuşlu jean’leriniz için ideal. Hem erkek hem kadın seçenekleriyle karşımıza çıkan Mullet Sneaker’lar ise 3D teknolojisiyle işlenmiş Levi’s® logosuyla adeta eskilerin logo çılgınlığına göz kırpıyor.
 
Gece görünümüne 80’lerin ve 90’ların etkilerini yansıtarak rock’n’roll bir dokunuş yapmak isteyen kadınlar için renk alternatifleriyle karşımıza çıkan Urban Western kovboy çizmeler ise belirgin bir stilin peşinde koşanlar için ideal.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X