Limango indirimi

26 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında Havaianas, Hogan, Issey Miyake, Matraş, Nivea, Nuxx, Quantum, Sisley ve Trussardi’nin ürünleri Limango’da %70’e varan indirimlerle satışa sunuluyor.

 

Limango indirimi
Yayın Tarihi: 26.07.2010 17:22:00

Limango, bu hafta % 70 indirimli... 

1 hafta % 70 indirim

26 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında Havaianas, Hogan, Issey Miyake, Matraş, Nivea, Nuxx, Quantum, Sisley ve Trussardi’nin ürünleri Limango’da %70’e varan indirimlerle satışa sunuluyor. Üye sayısı 500.000’e yaklaşan Limango, bu hafta çok renkli ve çok indirimli!

Limango.com.tr’den yalnızca Limango üyeleri alışveriş yapabiliyor. Bunun için de limango.com.tr üyesi bir tanıdığınızdan davet almanız gerekiyor. Eğer Limango’ya üye olan bir tanıdığınız varsa, sitedeki forma onun e-posta adresini yazarak başvuruda bulunabiliyorsunuz. Eğer Limango üyesi bir tanıdığınız yoksa o zaman da sitedeki formu doldurarak başvuru yapıyorsunuz. Bunun ardından başvurunuz Limango tarafından inceleniyor ve üyeliğiniz konusunda tarafınıza bilgi iletiliyor. Üyelik onayından sonra arkadaş ve dostlarını Limango’ya davet edenleri ise benzersiz bir sürpriz bekliyor. Davet üzerine gelen her yeni üye, limango.com.tr’de yaptığı ilk alışverişle birlikte davet sahibine 10 TL alışveriş çeki kazandırıyor.
 
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X