Lindsay Lohan kelepçeli

Hollywood`un asi kızı Lindsay Lohan (24) dün özgürce geldiği mahkemden elleri kelepçeli olarak hapse götürüldü.

 

 

Lindsay Lohan kelepçeli
Yayın Tarihi: 21.07.2010 10:46:00

Alkollü araç kullandığı için aldığı adli takip kurallarını ihlal ettiği için bu ay başında 90 gün hapis cezası alan ve teslim olmak için Beverly Hills'deki mahkemeye gelişinde ve hapse götürülürken Lindsay Lohan'ı birçok TV helikopteri adım adım izledi. Sayısız basın mensubu ve hayranları da 90 günlük cezası Lohan'ın yüzüne okunurken mahkeme salonundaydı. Lindsay Lohan, geçtiğimiz aylarda Los Angeles'taki duruşmasına katılması gerekirken Fransa'nın festivaliyle ünlü Cannes kentinde gezmiş ve ABD polisine de "Pasaportum çalındı, o yüzden gelemedim." diye yalan söylemişti.

Hapis öncesi son kapak

 

Ünlü aktris Lindsay Lohan, şartlı tahliye kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle demir parmaklar ardına girmeden önce Complex Dergisi’nin Ağustos/Eylül sayısına kapak oldu. Mayıs ayında, sevgilisi olduğu öne sürülen Indrani’ye poz veren Lohan’ın fotoğrafları, derginin iç sayfalarında da yer aldı. Lindsay Lohan, uyuşturucu ve alkollü araç kullanırken yakalanmış, kısa süreli hapis yatmıştı. Geçtiğimiz günlerde de şartlı tahliye kurallarına uymadığı gerekçesiyle 90 gün hapis cezası almıştı. Yakınları Lindsay Lohan’ın berbat bir hafta sonu geçirdiğini, sürekli tırnaklarını kemirdiğini anlattı. Mahkeme kararı, Lohan’ın 20 Temmuz’da teslim olmasını öngörüyordu.

Haber: hurriyet.com  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X