Lindsay Lohan ojesi

Sürekli aynı renk ojeleri sürmekten sıkıldıysanız ve artık tırnaklarınızda deyimi yerindeyse sanat yaratmak istiyorsanız işte size çılgın tırnak önerileri!

 

Lindsay Lohan ojesi
Yayın Tarihi: 9.07.2010 16:42:00

Katy Perry, Rihanna, Kim Kardashian derken çılgın tırnak modasına son olarak 90 günlük hapis cezasına mahkum edilen Lindsay Lohan'da katıldı.

Tırnaklarınızı evde süsleyin!

Tırnaklarınızda stiker haricinde, evde kendi imkanlaranızla sanat yaratmak çok kolay bir yöntem. Linsday Lohan'ın mahkemeye çıktığında çekilen fotoğraflarında, ellerindeki alacalı pastel renkli oje dikkatinizi çekmiştir. Orta parmağında yazan F.U küfürünü de hiç  irdelemeden geçiyoruz. Lindsay tırnaklarını tırnak stikerıyla değil, tırnak baskı makinası gibi bir yöntemle yaptırmış. Buna benzer birşey yapmak istiyorsanız tırnak kalemleri bu durum için, sizin de kolayca ulaşabileceğiniz en ideal yöntem. Oje kalemler için fotogaleriye tıklayın!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Simge Akzambak  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X