Logitech Speaker Lapdesk N700

Logitech`in yeni lapdesk`i N700 entegre stereo hoparlörleri, yerleşik fanı ve dolgulu tabanıyla üç boyutlu ses ve yüksek konfor sunuyor... Sinema keyfini evinize taşıyor.

 

 

Logitech Speaker Lapdesk N700
Yayın Tarihi: 16.09.2010 11:20:00

Logitech, laptop bilgisayarınızla benzersiz bir sinema deneyimi yaşamanız için                 Speaker Lapdesk N700’ü tasarladı. Logitech Speaker Lapdesk N700, tek bir laptop aksesuarında ilk kez; entegre stereo hoparlörler, yerleşik fan ve geniş  dolgulu tabanı bir araya getiriyor.

Logitech Speaker Lapdesk N700, çoğu laptop hoparlörünün aksine, 50.8 mm boyutunda yüksek  performanslı hoparlörlere sahip. Taşınabilir bilgisayarlar için özel olarak tasarlanan ve laptop bilgisayarınızın her iki tarafına uygun bir şekilde yerleştirilmiş stereo hoparlörler, zengin bir ses ve güçlü bas sunuyor. Tek bir USB kablo ile bilgisayarınıza bağlanan ürün, kablo karmaşasını ortadan kaldırıyor ve harici hoparlör kullanmanıza gerek olmadan rahatlıkla hareket etmenizi sağlıyor.

Siz laptop bilgisayarınızın keyfini çıkarırken, Logitech Speaker Lapdesk N700 rahat etmenizi sağlar. Laptop bilgisayarınızı ister koltukta ister yatakta kullanın, N700 bilgisayarınızı yükselttiğinden ekrana  uygun bir açıyla bakmanıza yardımcı oluyor, aynı zamanda ürünün dolgulu tabanı da  daha konforlu bir pozisyonda oturmanızı sağlıyor.  Ayrıca N700’ün sessiz ve etkili fanı, ısıyı önleyen tasarımıyla bacaklarınızın ve kucağınızın ısınmasını engelliyor. Ürünün arkasından ve altından üfleyen hava girişi ise sürekli bir hava akışını garanti ediyor.

Logitech Speaker Lapdesk N700’ü kurmak ve kullanmak çok kolay. Sadece USB kabloyu laptop’unuza takın, herhangi bir yazılım yüklemeden  ve pil kullanmaya gerek kalmadan  zengin bir stereo sesle film izleyin, müzik dinleyin, online video’ları seyredin. Speaker Lapdesk N700’ün üzerinde yer alan tuşlar sayesinde fanı kolayca açıp kapatabilir ve hoparlörün sesini kolayca artırıp azaltabilirsiniz.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X