Logitech`ten yeni nesil hoparlör

Logitech, müzik dinlerken, film izlerken ve oyun oynarken odanızı 5.1 sesle doldurmak için yeni nesil Logitech Surround Sound Speakers Z506’yı piyasaya sundu.

 

 

Logitech`ten yeni nesil hoparlör
Yayın Tarihi: 21.01.2011 13:45:00

Logitech, müzik dinlerken, film izlerken ve oyun oynarken odanızı 5.1 sesle doldurmak için yeni nesil Logitech Surround Sound Speakers Z506’yı piyasaya sundu. Logitech’in ses sisteminizi istediğiniz şekilde kurma esnekliği sunan yeni hoparlörü PC, PS3, Xbox 360, Wii, iPod veya DVD player gibi tüm eğlence sistemlerine bağlanabiliyor.

3D Stereo surround ses özelliğine sahip Z506, iki- kanalstereo sesi üç boyutlu surround ses deneyimine dönüştürebiliyor. Böylece favori filmlerinizi izlerken sizi içine alan ses deneyimi, oyunlar sırasında da sizi takip eden düşmanınızı duymanızı sağlayarak rekabet avantajı sunuyor.
 
75 Watt güç sunan Logitech’in en yeni hoparlörleri odayı sesle doldurabiliyor hatta birkaç pencereyi bile sallayabiliyor. Port’lu down-firing (alttan vurmalı) subwoofer, müziğinizi, filmlerinizi ve oyunlarınızı gerçek kılan derin bir bas sunuyor. Ayrıca bas kontrolü ile uygulamalarınız sizin kontrolünüz altında, bası istediğiniz kadar yükseltebilir ya da alçaltabilirsiniz. Z506 kulaklık jak’ı ile de kimseyi rahatsız etmeden tek başınıza ya da gece geç saatte kadar müziğinizi dinleyebilirsiniz.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X