L’Oréal Paris Rouge Signature’den Kuralları Yıkan Parti

L’Oréal Paris, yeni nesil likit ruju Rouge Signature için, Kuledibi Kat Otoparkı’nın çatı katında düzenlediği sıra dışı ve renkli partiyle ünlü isimleri ağırladı.

 

 

L’Oréal Paris Rouge Signature’den Kuralları Yıkan Parti
Yayın Tarihi: 7.08.2019 12:38:00
Beyoğlu’nda bir otoparkın, Rouge Signature Ultra Likit Ruj için özel olarak dekore edildiği partide, davetliler, ışık şovları, renkli ve bol sürprizli aktiviteler ve gecenin atmosferine uygun müzik performansıyla unutamayacakları bir gece yaşadılar.

Kuralların yıkıldığı, tüm duyulara hitap eden bu özel partiye Fırat Çelik, Itır Esen, Aleyna Solaker, Yüsra Geyik, Zeynep Tosun, Caner Karaloğlu ve Çağla Ardak gibi magazin dünyasının ünlü isimleri de yoğun ilgi gösterdi. 
Dudaklarda yokmuş hissi yaşatan hafifliği ve inceliği ile tek sürüşte yoğun renk ve mat etki yaratan L’Oréal Paris Rouge Signature Ultra Likit Ruj, parti boyunca davetlilerin dudaklarını da renklendirdi.

L’Oréal Paris Rouge Signature dünyasının mekandan başlayarak partinin tüm detaylarında hissedildiği gecede davetliler özel bir deneyim yaşadılar.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X