L'Oréal Professionnel'den Eşsiz Yağ Teknolojisine Sahip Saç Boyası: İNOA

Günümüzde tüketiciler, kuaföre sadece istedikleri renk sonucuna ulaşmak amacıyla değil, bir servis almak ve deneyim yaşamak için gidiyorlar. Profesyonel saç boyası markası İNOA; yağ ile güçlendirilmiş amonyaksız formülü ile lüks bir salon deneyiminden ödün vermeden optimum saç derisi konforu sunarak, eşsiz bir salon deneyimi yaşatıyor!

 

 

L'Oréal Professionnel'den Eşsiz Yağ Teknolojisine Sahip Saç Boyası: İNOA
Yayın Tarihi: 26.01.2022 17:33:00
L’Oréal Professionnel, İNOA deneyimini yaşamak için sizi kuaförünüze davet ediyor!
Yağ ile güçlendirilmiş, kokusuz, amonyaksız formülüyle İNOA: Lüks ve profesyonel. Optimum saç derisi konforu. Parlak ve mükemmel renk sonucu…

Lüks ve profesyonel İNOA sonucu
Lanse edildiği 2009 yılından bu yana İNOA, tercih edenlere hem eşsiz bir salon deneyimi sunuyor hem de devrim niteliğindeki eşsiz yağ teknolojisi ile parlak ve mükemmel renk sonucu elde etmelerine yardımcı oluyor.
Renkleri saça iten ve yüksek parlaklıkta sağlıklı görünen bir renk yaratan yüksek yağ konsantrasyonu ile İNOA, benzeri görülmemiş sonuçlar için boya sürecini tam potansiyeline ulaştırıyor. İNOA’nın özel teknolojisi, ultra canlı renklerin arkasına büyük bir güç katıyor.
İçeriğindeki yüksek orandaki yağ içeriği ve özel Oil Delivery System teknolojisine sahip eşsiz İNOA formülü, amonyak ve koku içermiyor. Uzun araştırmalar sonucunda geliştirilen ve birçok farklı patente sahip İNOA; yüksek parlaklık, yüksek etkili renk, optimum saç derisi konforu, görünür şekilde iyileştirilmiş saç kalitesi ve %100 gri kapama avantajları sağlarken 93 karıştırılabilir renk tonuyla da son derece doğal ve gerçek bir renk sonucu veriyor.

Profesyonellerin tercihi
Eşsiz yağ teknolojisine sahip profesyonel saç boyası İNOA, saç profesyonellerinin sanatını ortaya çıkarmasına yardımcı oluyor, tüketici için lüks bir deneyim oluşturuyor. İNOA, yalnızca bir profesyonelin sunabileceği yüksek etkili renk ve parlaklık için nihai duyusal salon deneyimi yaşatıyor. Kokusuz formülü ve işlem esnasındaki saç derisi rahatlığı ile yetenekli bir profesyonelin ellerinde gerçekleştirilen benzersiz bir güzellik ritüeli sunuyor.
Sonuç; gelişmiş saç kalitesi ve yoğun parlaklık ile özel ve doğal tonlarda %100'e varan kapatıcılık!

Çok yönlü Mocha
Doğal ve çok boyutlu bir kahverengi tonu elde etmek için gereken uzmanlığı yalnızca profesyonel bir dokunuş sağlayabiliyor! Zengin, klasik ve tamamen modern Mocha görünümü, soğuk ve sıcak tonlar arasında sofistike bir denge kuruyor. Konu, lüks koyu kahve tonlarını elde etmeye geldiğinde; boyut yaratmak için kökten uca 2-3 ton uygulamanın gücünü yalnızca saç sanatçıları anlıyor. İNOA; saç sanatçılarının, karıştırıp eşleştirmeleri için zengin bir Mocha tonları yelpazesi sunuyor. Böylece renk, bittiğinde şaşırtıcı derecede doğal görünüyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X