Madonna Kendi Biyografi Filmini Yazıp Yönetecek

Madonna'nın adeta yaşayan bir efsane olduğu gerçek. Kendi biyografi filmini yazıp yönetmek de ancak Madonna'ya yakışır bir hareket olurdu.

 

 

Madonna Kendi Biyografi Filmini Yazıp Yönetecek
Yayın Tarihi: 22.09.2020 11:31:00
Madonna, kendi hayatını konu alacak filmin yönetmen koltuğunda oturmaya hazırlanıyor. Ayrıca Juno ve Jennifer's Body gibi yapımların arkasındaki ödüllü senarist Diablo Cody ile birlikte filmin hikayesini de kaleme alacak. Filmin yapımcılığını Küçük Kadınlar'ın arkasındaki isim Amy Pascal, Universal Pictures ile üstlenecek.

Filmde şarkıcı, söz yazarı, oyuncu, yapımcı kimlikleriyle öne çıkan Madonna'nın özel hayatının yanı sıra şöhrete giden yolculuğunu izleyeceğiz.


Madonna filme dair heyecanını şu cümlelerle dile getiriyor: "Bir sanatçı, müzisyen, dansçı ve bir insan olarak hayatın bana yaşattığı inanılmaz yolculuğu anlatmak istiyorum. Bu filmin odak noktası daima müzik olacak. Devam etmemi sağlayan şey müzikti ve sanat beni hayatta tuttu. O kadar çok anlatılmamış ve ilham verici hikaye var ki... Bunu benden daha iyi kim anlatabilir?"


Filmin isminin ne olacağı ve oyuncu kadrosu ise büyük merak konusu. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X