Maltepe Piazza’dan Ekmek Arası Festival!

Anadolu yakasının gözde alışveriş ve yaşam merkezi Maltepe Piazza AVM, 12-13 Ekim tarihlerinde ekmek arası lezzetleri ziyaretçileriyle buluşturuyor. Ünlü şefler ve restoranlar, sevilen lezzetlerini Maltepe Piazza Ekmek Arası Festivali’nde sunacak.

 

 

Maltepe Piazza’dan Ekmek Arası Festival!
Yayın Tarihi: 20.09.2019 11:58:00
Kolay ulaşılabilir lokasyonu, neoklasik mimari yapısı, açık alanda konumlanan keyifli restoranları, sahip olduğu marka karması, genç ve dinamik eğlence alanlarıyla yoğun ilgi gören Maltepe Piazza AVM yeni bir festivale ev sahipliği yapıyor.
 
Maltepe Piazza AVM’de, 12-13 Ekim tarihlerinde saat 15.00 - 17.30 arasında ünlü şefler ve restoranlar ekmek arası lezzetlerini ziyaretçilere ücretsiz olarak ikram edecek.
 
Basta Street Food Bar, Kokoreççi Baki, TRC American Dinner, Banko Burger, Brekkie, FireRoom, Snob Street Food, Muutto ve Dardenia ekmek arası lezzetlerini sunacak. Katılımcı markaların ünlü şefleri Hazer Amani, Derin Arıbaş, Kaan Sakarya, Ali Dövenci, Buse Dövenci, Bora Bozankaya ve Umut Karakuş da etkinlik kapsamında Maltepe Piazza AVM ziyaretçileri ile buluşacak.
 

 
Müzik, lezzet, sohbet bir arada…
 
Maltepe Piazza AVM Teras Bahçe’de gerçekleşecek ve iki gün boyunca ünlü şef ve restoranların hamburger, dürüm, kruvasan sandviç, balık ekmek, nohut dürüm, ekmek arası kokoreç, sosisli sandviç gibi ekmek arası farklı lezzetler sunacakları Ekmek Arası Festivali’nda ekmek üzerine söyleşiler de gerçekleşecek.
 
İki gün boyunca, Maltepe Piazza Instagram hesabından açıklancak DJ’lerin son dönemin popüler şarkılarını kendine has dokunuşları ile dinleyiciyle buluşturacağı etkinlikle Maltepe Piazza AVM ziyaretçileri eğlencenin tadına varacak. Aktivite saatleri ise yine Maltepe Piazza Instagram hesabı üzerinden açıklanacak.
 
Maltepe Piazza restoranlarında 12 – 20 Ekim tarihleri arasında etkinliğe özel ekmek arası lezzetler de menülerde yerini alacak. Etkinlikle ilgili tüm detaylar için Maltepe Piazza AVM Instagram hesabını takip edebilirsiniz.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X