Mango`dan dayanışma amaçlı tişörtler

Mango Shakira ve Unicef`in dayanışma amaçlı tişört koleksiyonu Mango mağazalarında.

 

 

Mango`dan dayanışma amaçlı tişörtler
Yayın Tarihi: 21.06.2010 14:40:00

İki modeli kadın ve iki modeli de erkek için olmak üzere dört tişörtten oluşan koleksiyonda “Waka Waka” ve “This Time for Africa” sloganları işleniyor. MANGO’nun Shakira ve Unicef ile işbirliği halinde oluşturduğu dayanışma amaçlı tişört koleksiyonu tüm dünyadaki MANGO mağazalarında satışa sunuluyor. 

Bu özel dört model bugünden itibaren tüm MANGO mağazalarında ve www.mangoshop.com web sitesinde satışa sunulmuş. Tişörtün fiyatı, kadın modeli için 18€ ve erkek modeli içinse 19€ olarak belirlenmiş. 

Tişörtlerin tasarımı, FIFA 2010 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapan Afrika kıtasının ruhunu, canlılığını ve enerjisini temsil etmekte olup, bu tişörtlerin satışından elde edilecek gelir Güney Afrika’daki çocukların eğitimine yönelik girişimlere katkıda bulunmak üzere aktarılacak.

FIFA Dünya Kupası ile eş zamanlı olan bu girişim, ana hedef olarak South African Elementary School’a gönderilmek üzere, Barefoot Foundation için fon toplamaya yardımcı olacak.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X