Marion Cotillard İkinci Kez Anne Oldu

Beş yaşında bir oğlu olan Fransız oyuncu Marion Cotillard, ikinci kez anne oldu.

 

 

Marion Cotillard İkinci Kez Anne Oldu
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 20.03.2017 22:17:00
Fransız oyuncu Marion Cotillard, sevgilisi Guillaume Canet ile birlikte ikinci çocuğuna kavuştu. Beş yaşında Marcel adında bir oğlu olan 41 yaşındaki Cotillard’ın bir kızı oldu. Cotillard, hamileliğini ilk olarak, Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin boşanma haberlerinin ardından, Pitt ile ilişki yaşadıkları dedikodularının üzerine açıklamıştı.
 
Pitt ile birlikte ‘Allied’ (Müttefik) fiminin çekimleri esnasında yakınlaştıkları ve boşanmaya yol açan ‘ikinci kadın’ olduğu iddia edilen Cotillard, Instagram üzerinden yaptığı açıklamada hamile olduğunu söyleyerek, “Bu tarz şeylere ciddi olarak yorum yapmazdım ama bu durum sevdiğim insanları ve etkiliyor, konuşmak zorundayım” demişti. “İlk olarak, çok yıl önce hayatımın erkeğiyle, oğlumuzun ve beklediğimiz bebeğimizin babasıyla tanıştım. O benim aşkım, dostum, ihtiyacım olan tek şey” diyen ünlü oyuncu, “İkincisi, beni mahvolmuşum gibi gösterenler, çok iyiyim, teşekkür ederim. Bu açıklama üzüntü vermiyor" ifadesini kullanmıştı.
 
Cotillard ayrıca şunları yazdı: “Hızla yargılamaya geçen tüm medyaya ve nefret edenlere, içtenlikle acil şifalar diliyorum. Son olarak, her ikisine de derin bir saygı duyduğum Angelina ve Brad için bu fırtınalı anlarda huzuru bulmalarını diliyorum.” 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X