Marks & Spencer'dan Ruhu Özgür Olan Çocuklara Okula Dönüş Koleksiyonu

Marks & Spencer birbirinden işlevsel ve akıllıca detaylarla süslenmiş geniş okula dönüş koleksiyonu, pek çok ihtiyaca aynı anda ve hızlı ulaşmayı isteyen aileler için vazgeçilmez adres oluyor.

 

 

Marks & Spencer'dan Ruhu Özgür Olan Çocuklara Okula Dönüş Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 2.09.2019 12:57:00
Marks & Spencer birbirinden işlevsel ve akıllıca detaylarla süslenmiş geniş okula dönüş koleksiyonu, pek çok ihtiyaca aynı anda ve hızlı ulaşmayı isteyen aileler için vazgeçilmez adres oluyor. Üstelik 29 Ağustos – 9 Eylül tarihleri arasında tüm Marks & Spencer mağazalarında ve marksandspencer.com.tr’de geçerli tüm çocuk sezon ürünlerinde 2. Ürüne %40 daha az öde fırsatı ile okul alışverişi artık daha rahat.

Marks & Spencer’ın ruhu özgür çocuklar için hazırlanmış renkli ve eğlenceli koleksiyonunda  hem çocukları hem de aileleri okula dönüş heyecanı bekliyor. Koleksiyon, çocukların okulda da içlerindeki enerji ve yeteneği sergileyebilmesi için birbirinden işlevsel ürün özellikleri hazırlanarak anne babaların hayatını kolaylaştırıyor.
Çocuklarını okulun ilk gününe eksiksiz hazırlamak isteyen ailelelerin vazgeçilmez adresi Marks & Spencer’ın okula dönüş koleksiyonunu 9 Eylül’e kadar geçerli 2. Ürüne %40 daha az öde fırsatı ile keşfetmek için tüm Marks&Spencer mağazalarına ve marksandspencer.com.tr’ye davetlisiniz!
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X