Mary-Kate Olsen'ın Boşanma Talebine Virüs Engeli

2015'ten bu yana evli olan Mary-Kate Olsen ve Pierre Olivier Sarkozy boşanıyor. Ancak boşanma süreci pandemi engeline takılıyor.

 

 

Mary-Kate Olsen'ın Boşanma Talebine Virüs Engeli
Yayın Tarihi: 14.05.2020 11:47:00
Koronavirüs hayatımızın her alanını etkilemeye devam ediyor. Tüm dünyada bazı devlet daireleri işlem yapmayı durdurmuş halde. Salgın nedeniyle New York'un boşanma davalarını durdurması iki isim için hiç de iyi olmadı: Mary-Kate Olsen ve Pierre Olivier Sarkozy.


Çift ayrılık sürecinde ve boşanma talebinde bulundu. Hatta Sarkozy'nin avukatlarının Olsen'ın tüm eşyalarını 18 Mayıs'a kadar New York City'deki dairelerinden almasını istedikleri biliniyor. New York mahkemeleri COVID-19 nedeniyle kapalı ve haliyle boşanma işlemleri de yavaş ilerliyor. 


Olsen, 17 Nisan tarihinde boşanma dilekçesi verdi ancak mahkemelerde sadece acil davalar görülüyor. Çiftin ilişkisinin salgın psikolojisiyle mi boşanma boyutuna eriştiği yoksa bu evliliğin çok daha önce mi bitiş sinyalleri verdiği ise merak konusu. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X