Masaj ve havuz keyifli yaz rüyası

Huzur veren, tazeleyici, özel bir masaj keyfi... Masmavi havuzun sularında unutulmayacak bir rahatlık... Hillside City Club ve SANDA SPA, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için benzersiz bir paket hazırladı. Sanda Breaks alternatifleri arasından seçeceğiniz 50 dakikalık özel bir masaj ve 1 günlük havuz girişini içeren bu paket, hafta içi gündüz 120 TL, hafta sonu ise 145 TL olarak fiyatlandırılıyor. Kendinizi ve sevdiklerinizi bu eşsiz armağanla ödüllendirmenin tam zamanı!

 

Masaj ve havuz keyifli yaz rüyası
Yayın Tarihi: 28.07.2010 12:42:00

“İyi hissettirme” misyonuyla faaliyet gösteren Hillside City Club ve “1 saatlik tatil” sloganıyla hizmet veren SANDA SPA, misafirlerine benzersiz bir paket hazırladı. Unutulmayacak bir yaz günü geçirmek, kendinizi Sanda Breaks masajlarının keyfiyle ödüllendirmek ve havuzun rahatlatıcı etkisini hissetmek için bu avantajı kaçırmayın. Bu paket kapsamında tercih edebileceğiniz Sanda Breaks masajları arasında, Cocoa Touch, Crystal Masaj, Bamboo Miracle, Flower Petal ve Sanda Traditional gibi birçok özel masaj yer alıyor. Rahatlatıcı ve yenileyici bu masajlar ile stresten uzaklaşıp bedeninizi ve ruhunuzu ödüllendirebilirsiniz.   

Sanda Breaks alternatifleri arasında seçim yapabileceğiniz 50 dakikalık özel bir masaj ve 1 günlük havuz girişini içeren bu paket ile kendinize ve sevdiklerinize çok özel bir armağan oluşturabilirsiniz. Bu paketteki masaj hizmetini 31 Aralık 2010 tarihine kadar, 1 günlük havuz girişini ise 15 Eylül’e kadar kullanabiliyorsunuz. Bu özel yaz paketi, hafta içi gündüz 120 TL, hafta sonu ise 145 TL olarak fiyatlandırılıyor. Hillside City Club üyeleri ise bu paketi, hafta içi gündüz 105 TL, haftasonu 130 TL fiyatıyla satın alabiliyorlar.  

SANDA SPA’nın bu özel yaz paketini SANDA SPA-Trio ve SANDA SPA-İstinye’den satın alabilirsiniz

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X