Maske Takarken Gözlük Camlarının Buğulanmasına Etkili Çözüm!

Maskeyle hayatlarımızı geçirdiğimiz süreçte sanıyoruz ki bu durumdan en çok şikayet eden kesim gözlük kullanan kişiler oluyor. İşte maskeden dolayı buğulanan gözlük camlarına etkili çözüm!

 

 

Maske Takarken Gözlük Camlarının Buğulanmasına Etkili Çözüm!
Yayın Tarihi: 20.07.2020 10:54:00

Maske kullanırken optik gözlük sahipleri gözlük camlarının buğulanması sorunuyla karşı karşıya geliyor. Yaz aylarında artan güneş gözlüğü kullanımı da bu şikayetin artma nedenlerinden. Peki buna nasıl bir çözüm sunabiliriz?
 

Uzmanlar yüz maskesi takmadan önce, gözlüklerinizi sabunlu suyla yıkamanızı ve üzerindeki fazlalığı silkeleyerek kendi halinde kurumaya bırakmanızı öneriyor. Su lekeleri için kuruyan gözlük camınızı kuru bir bezle nazikçe silin ve maskenizi rahatlıkla takabilirsiniz.


Ayrıca gözlüklerinizi maskenin dışına takarsanız da, olası buğulanmaları önleyebilirsiniz. Çok rahat bir kullanım olmayabilir ancak zamanla alışacağınız kesin!Fotoğraf: @mariapombo 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X