Mavi Yaz, Çok Ses Getirecek Bir Yarışma İle Devam Ediyor

Kıvanç Tatlıtuğ’un reklam filmindeki gitarı Rock’n Jeans yarışmasıyla hediye edilecek.

 

Mavi Yaz, Çok Ses Getirecek Bir Yarışma İle Devam Ediyor
Yayın Tarihi: 25.03.2019 16:46:00
 
Mavi’nin, Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte gerçekleştirdiği ‘‘Çok ses getirecek” reklam filmiyle başlayan #MaviYaz  tüm hızıyla devam ediyor. Mavi, Jean ve rock tutkusunu içinde barındıranlar arasında sosyal medya üzerinden düzenlenecek yarışma ile Rock’n Jeans tarzını en iyi yansıtan kişiyi arıyor. Kazanan kişi, Kıvanç Tatlıtuğ’un, reklam filminde çok ses getiren Mavi gitarının sahibi oluyor.  
 
Mavi ürünleriyle Rock’n Jeans tarzını yansıtan kişiler, sosyal medya hesaplarından (Twitter ya da Instagram) #MaviYaz etiketi ile kendi fotoğrafını paylaşarak yarışmaya katılabilecek. Mavi Tasarım ekibinden oluşan jüri, birbirinden iddialı Rock’n Jeans kombinlerini değerlendirecek. Değerlendirme sonucunda Rock’n Jeans tarzını en iyi yansıtan kişi, Kıvanç Tatlıtuğ’un #MaviYaz reklam filmindeki Mavi gitara sahip olma şansı yakalayacak.
 
21 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek yarışmanın kazananları, Mavi’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacak.
 
Yarışma ile ilgili detaylı bilgilere ve katılım koşullarına www.mavi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X