Maybelline`in ilk Türk marka yüzü Merve Boluğur

Maybelline New York`un Türkiye`deki ilk marka yüzü güzel oyuncu Merve Boluğur oldu.

 

 

Maybelline`in ilk Türk marka yüzü Merve Boluğur
Yayın Tarihi: 8.09.2014 10:16:00

Merve Boluğur Maybelline New York’un dünyaca ünlü sözcüleri, Adriana Lima, Christy Turlington, Emily DiDonato, Jourdan Dunn ve Marloes Horst gibi isimlerin arasına katıldı.

Merve Boluğur; markanın yüzü olarak yaşadığı mutluluğu aktarırken, reklam çekiminden ve Colossal Kajal deneyimlerinden de söz etti: “Maybelline New York’un ilk Türk marka yüzü olarak aranızda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Makyaj yapmaya ve bakımlı olmaya her zaman önem vermişimdir. Makyaj yapmanın her kadını daha iyi hissettirdiğini düşünüyorum. Bu anlamda tüm zamanların ve trendlerin en vazgeçilmez ürününün de göz kalemi olduğuna inanıyorum. Maybelline New York ile de işbirliğimizin ilk adımı olarak göz kalemine yeni bir anlam kazandıran Colossal Kajal Göz Kalemi için bir araya geldik.” dedi.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X