Meghan Markle'ın İlk Kraliyet Davetinde

Meghan Markle Prens Harry ile Endeavour Fund Ödül törenine katıldı. Alexander McQueen takımının içinde gayet resmi ve şık bir görünüme imza attı.

 

 

Meghan Markle'ın İlk Kraliyet Davetinde
Yayın Tarihi: 2.02.2018 11:20:00
Meghan Markle'ın Endeavour Ödül törenine katılacağı duyurulduktan sonra, ne giyeceği merak konusu oldu. Nişan fotoğraflarında onu Ralph&Russo'un tasarım elbisesiyle görmüştük. Yine Ralp&Russo'un tasarımıyla karşımıza çıkmasını beklerken Meghan'ı siyah Alexander McQueen takımının içinde bulduk. Kraliyet ailesinin tercih ettiği İngiliz markası Alexander McQueen'i seçen Meghan'ın ayakkabı ve çantası da takımına uyumluydu. Topuklu ayakkabılar ve takımı sayesinde güçlü bir görüntü sergiliyordu. Saçlarını da toplamayarak doğru bir seçim yapmış. Bu arada Meghan'ın , Stella McCartney ve Burberry gibi İngiliz markalarını giymeye başlaması gözümüzden kaçmadı.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X